ACTION - Kraków Poligrafia
linia

Pieczątki automatyczne i pieczatki tradycyjne

Wizytówki zaproszenia

Technologia wykonywania pieczątek

Pieczątki Kraków, ul. Karmelicka 39


Zamówienie pieczątek On-Line przez internet

Metoda 1: bespośrednio w naszej siedzibie gdzie jest możliwość wykonania i akceptacji projektu pieczątek lub wizytówek/zaproszeń na poczekaniu.

Metoda 2: dla osób posiadających program CorelDraw, zamieszczamy plik (cdr). Są w nim umieszczone ramki powierzchni roboczej automatu w skali 1:1. A także opis i projekt przykładowej pieczątki. Ścignij plik CorelDraw 7.0 lub wyższy
Możliwość przesłania do nas na adres: info@pieczatki-wizytowki.pl projektu pieczątki (cdr) Logo może być dostarczone w postaci pliku graficznego: bmp, jpg, gif, tga, pic, itp.

Metoda 3: jeżeli nie posiadają Państwo programu, poniższy formularz po wypełnieniu, umożliwia orientacyjny podgląd pieczątki.
Jeżeli w uwagach będzie to zaznaczone, prześlemy na państwa e-mail projekt gotowej pieczątki w celu akceptacji lub poprawienia.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA PIECZĄTEK

Przy wypełnianiu należy podać: numer telefonu zamawiającego, imię i nazwisko, pełny adres. Po otrzymaniu od Państwa niniejszego formularza, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie jeżeli będzie taka potrzeba, by potwierdzić zamówienie oraz ustalić sposb dostarczenia. Najkrótszy czas realizacji zamówienia, wynosi 30 minut, od momentu wysłania do nas formularza oraz kontaktu telefonicznego.
Imię nazwisko lub Firma:
Adres:
E-mail:
 Gdy będzie podany e-mail, zostanie na niego wysłana uproszczona kopia zamówienia
Telefon:
Obudowa:
Automat:
Kolor obudowy/automatu:
Kolor tuszu:
Treść pieczątki:


Uwagi:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać na e-mail projekt pieczątki, proszę podać swój adres i wyrazić chęć otrzymania projektu.
W tym miejscu można też opisać dodatkowe szczegóły.
Jeżeli na pieczątce musi być logo, proszę je wysłać w załączniku na adres: info@pieczatki-wizytowki.pl Logo powinno być w maksymalnie dobrej jakości

 
PieczątkiWizytówki i zaproszeniaTechnologiaKontakt